Kurumsal

Kurumsal

1998 yılından beri çelik konstrüksiyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 2008 yılı itibarı ile Kure Çelik İnşaat olarak yeni bir isimle farklı bir anlayış ile hem çelik konstrüksiyon yapı sektöründe hem de beton inşaat sektöründe yeni projeler geliştirip çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca firmamız Yurt Dışı ticaretinde 2012 yılında faaliyete geçmiş olup, Afrika Ülkelerinden Kenya, Uganda, Burundi gibi ülkelere inşaat sektöründe kullanılan biriket makinesi imalatı yapıp ihracatta bulunmuştur ve çalışmalarımız devam etmekdedir.

Misyonuzmuz

İnşaat ve taahhüt sektöründe müşterilerimizin istekleri doğrultusunda prensip ve ilkelerimizden ödün vermeden yapılar inşa ederek hizmet vermektir.Üstlendiğimiz projelerin milletimize ve devletimize en yüksek değer ve memnuniyet sağlayacak şekilde gerçekleştirilmesi için, en yeni ve en modern  mühendislik ve inşaat teknolojilerini sağlamak KURE ÇELİK İNŞAAT SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.‘nin taahhüdüdür

Vizyonumuz

İnşaat ve Çelik Yapı sektöründe kalite,estetik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutup rekabet eden, büyüyen ve daha iyi hizmet eden bir firma olmaktır.
Bu amaç ve faaliyetlerimizi gerçekleştirmek için uzun dönem stratejilerimiz şöyledir:

* En zor projelerde, en gelişmiş teknolojilerde çalışmak
* Zor bölge ve koşullarda çalışmanın uzmanı olmak,
* Çalışma yöntemlerimizi, teknolojimizi, verimlilik ve perfonmansımızı sürekli geliştirme,
* Hizmetlerimizde farklılaşmak ve rekabet edebilirliğimizi artırmak için yenilikleri kullanmak,
* Stratejik ortaklıklar ile değişik alanlarda söz sahibi olmak ve ortaklıklardan öğrenerek daima ileri gitmek